Haberler

Workshop: 'ÖZ'
Tarih: 2.5.2016

21-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nün ev sahipliğinde, Yıldız Teknik Üniversitesi  Mimarlık Bölümü,  Abdullah Gül Üniversitesi Mimarlık Bölümü, Medipol Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrenci ve Öğretim Üyeleri’nin katılımıyla ‘ÖZ’ temalı workshop’un ilk bölümü Kayseri’de gerçekleştirildi.

Workshop kapsamında 21-22 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen Talas ve Kayseri Şehir Merkezi gezilerinin ardından katılımcı öğrenciler  fakültemizde atölye çalışmaların sürdürdüler. 23 Nisan 2016 günü Abdullah Gül Üniversitesi Sümer Kampüsü gezisinin ardından atölye çalışmalarına orada devam edildi ve günün sonunda öğrenciler çalışmalarını sundular.

Talas Belediyesi tarafından da desteklenen ‘ÖZ’ temalı workshop sonunda ortaya çıkan çalışmalar 24 Nisan  2016 tarihinde Talas Tol Kilise’de sergilendi. Katılımcı üniversitelerin öğrenci ve öğretim üyelerinin yanı sıra Talas Belediye Başkan Yardımcısı İlker Sülev ve Etüd Proje Müdürü Furkan Ergüneş’in de katıldığı sergi sonunda öğrenci ve öğretim üyelerine katılım ve  teşekkür belgeleri  takdim edildi.

 

Haber Arsiv


Yukarı